Smart Kids Planet – miejsce stworzone z myślą o pociechach

Pragniesz zapewnić swoim dzieciom rozrywkę na najwyższym poziomie, a równolegle dbać o ich rozwój? Kolosalne znaczenie ma dla Ciebie ich bezpieczeństwo? Poszukujesz miejsca, jakie bazuje na najbardziej uznanych nurtach w podejściu do kształcenia i edukacji maluchów? SmartKidsPlanet to miejsce, które w pełni Cię usatysfakcjonuje. To nowatorskie Centrum Mądrej Zabawy, jakiego idea oparta została na nurcie edutainment, innymi słowy edukacji przez rozrywkę. To miejsce, w jakim Twoje dzieci będzie się gruntownie bawić. Bez trudu znajdziesz tu rozrywkę bezbłędnie dopasowaną zarówno do wieku, jak oraz priorytetów własnej latorośli.

Jakie atrakcje dla dzieci oferuje SmartKidsPlanet?

Założone przez nas w Warszawie Centrum Mądrej Zabawy to miejsce, które tworzy niezwykle cierpliwie zaprojektowana przestrzeń. Obejmuje ona aż 1600 metrów kwadratowych, które zostały podzielone na dziewięć stref. W jakiejkolwiek z nich znajdują się przeróżne atrakcje dla dzieci. Wszystko szczegółowo zaplanowaliśmy – u nas nic nie jest przypadkowe. Centrum zaprojektowaliśmy tak, aby znalazły się w nim strefy pasujące dla dzieci w przeróżnym wieku. Do nas możesz przybyć z maluszkiem, jaki nie ukończył jeszcze trzech lat. Nie oznacza to jednakże, że starsze dzieci nie odnajdą tutaj czegoś dla siebie. Proponujemy atrakcje profesjonalne dla pociech aż do dziesiątego roku życia.

Bezpieczeństwo na pierwszym miejscu

Zdajemy sobie sprawę z tego, iż dla rodziców liczy się nie tylko znakomita zabawa ich pociech, niemniej jednak również bezpieczeństwo. Wobec tego nasze Centrum Mądrej Zabawy to miejsce, w którym gigantyczny nacisk położony jest na to, by dzieci były w samej rzeczy bezpieczne. W stworzonym przez nas centrum znalazły się tylko takie akcesoria, do wykonania których wykorzystano dobre materiały. Zależy nam na tym, by wszelkie były dopasowane do wieku korzystających z nich maluchów. W naszym centrum na próżno szukać elementów, do wykonania jakich wykorzystano toksyczne materiały. Nie ujrzysz u nas też żadnych ostrych krawędzi. Przychodząc z synem czy też córką do naszego centrum, nie musisz w następstwie tego bać się tego, iż zabawa skończy się urazem. U nas nie musisz bać się o bezpieczeństwo swojego dziecka.

Co jest naszym celem?

SmartKidsPlanet to miejsce, jakie powstało z myślą o dzieciach i ich rozwoju. Tworząc je, dbaliśmy o to, by skonstruować przestrzeń, która będzie doskonale pobudzała fantazję. Przychodząc do nas z synem lub ewentualnie córką, możesz mieć pewność, że to miejsce zabawy będzie rozwijało również pomysłowość Twojego dziecka, a również korzystnie wpłynie na jego predyspozycje motoryczne, bez jakich nie nauczy się choćby pisać. Wizyta w naszym centrum to także zdumiewający sposób na to, by zadbać o rozwój społeczny swojego dziecka. U nas dzieci mogą bawić się w grupie, zaspokajając tym samym potrzebę kontaktu społecznego. W stworzonym przez nas centrum Twoje dziecko dostanie wszystko to, co potrzebne do prawidłowego rozwoju.
Jeśli pragniesz zapewnić swojemu dziecku zabawę na najwyższym poziomie, zależy Tobie na tym, by Twoja pociecha była w gruncie rzeczy bezpieczna, pragniesz mieć pewność, że bawi się w miejscu, jakie korzystnie wpływa na jego rozwój, nie zwlekaj. Przyjdź ze swoim dzieckiem do Centrum Mądrej Zabawy!

By admin