Przygotowujesz sylwetkę na lato? Sprawdź, w jaki sposób!

Posiadanie chudej sylwetki to mrzonka wielu ludzi, niemniej jednak nie każdy ma okazję sobie pozwolić na trzymanie się moresu treningowo dietetycznego. Czasami nawet pomimo ciężkiej pracy nad ciałem, rezultaty nie są do końca zadowalające.W takich sytuacjach wolno skorzystać z liposukcji. W standardowej wersji wykonuje się ją przez dosyć inwazyjny zabieg odsysania tkanki tłuszczowej, niemniej jednak to właśnie dzięki zastosowaniu zaawansowanych technologii można to zrobić trochę mniej inwazyjnie. Liposukcja kawitacyjna, czyli wykonywana przy pomocy ultradźwięków jest o wiele bardziej bezpieczna dla organizmu ludzkiego, a też daje wybitnie zniewalające rezultaty.

Czym jest liposukcja kawitacyjna?

Stereotypowa liposukcja jest niesamowicie inwazyjna dla organizmu ludzkiego, ponieważ wymaga zaawansowanej interwencji chirurgicznej. Liposukcja ultradźwiękami różni się od niej diametralnie, bo tkanka tłuszczowa jest wydalana z organizmu w stosunkowo naturalny sposób. Cały zabieg polega na tym, że przy pomocy specjalistycznych urządzeń stymuluje się podskórną tkankę tłuszczową. Dzieje się to poprzez wibracje podyktowane ultradźwiękami. Przez to metabolizm komórek tłuszczowych zaczyna przebiegać o wiele prędzej i jednostki tłuszczu są wydalane z organizmu. Gigantyczną zaletą tej metody jest to, że tak samo, jak w wypadku schematycznej liposukcji wolno wykonać zabieg miejscowo. Oznacza to, iż jest to metoda dla osób, jakie pragną zredukować tkankę tłuszczową z całego ciała, a także dla osób, jakie mają kłopot z konkretną partią, na jakiej zbiera się oporna tkanka tłuszczowa. Może to być na przykład brzuch, pośladki bądź też nogi. Sam zabieg jest niesłychanie bezpieczny, a rezultaty dostrzegalne są już po pierwszym zabiegu. Osoby obawiające się skomplikowanych operacji mogą odetchnąć z ulgą, bo zabieg jest bezbolesny i trwa zaledwie około 30 minut. W zależności od potrzeb wolno przeprowadzić od 5 do 10 zabiegów w około miesięcznych odstępach czasowych.

W jaki sposób spowodować, aby ciało wyglądało znacznie lepiej?
Po serii zabiegów liposukcji należałoby także zatroszczyć się o wygląd poprzez opalanie natryskowe. Jest to profesjonalny sposób, ażeby zaakcentować szczupłe ciało. To właśnie dzięki opaleniźnie mięśnie wyglądają na o wiele bardziej wyrzeźbione, a pełne ciało wydaje się smuklejsze oraz o wiele bardziej wysportowane. Jeżeli jest problem ze słońcem, należałoby skorzystać z opalania natryskowego, jakie wolno przeprowadzić o jakiejkolwiek porze roku.
Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty liposukcji kawitacyjnej, a także opalania natryskowego. Oferujemy też o wiele więcej zabiegów modelujących figurę, a szczegóły można odkryć na naszej domenie. https://studiofigurastalowawola.pl

By admin

Related Posts