Dlaczego kredyty pozabankowe bez BIK to najbardziej realna opcja dla firm poszukujących gotówki?

Co zrobić, jeśli potrzebujesz pożyczki na swoją jednostkę gospodarczą, lecz nie masz zabezpieczenia? Czy nadal możesz uzyskać finansowanie? Odpowiedź brzmi: zapożyczenia pozabankowe dla przedsiębiorstw bez bik.

Czemu banki niechętnie udzielają pożyczek dla biznesu?
Banki zwykle potrzebują jakiejkolwiek gwarancji na wypadek, gdybyś nie był w stanie spłacić pożyczki. Najczęściej ma to formę zabezpieczenia – materialnych bądź niematerialnych aktywów, które bank może sprzedać, by odzyskać swoje pieniądze, jeżeli przestaniesz spłacać pożyczkę. Jest dużo rodzajów zabezpieczenia – od samochodu, przez nieruchomości, aż nawet po własność intelektualną firmy, co jest uzależnienie od kwoty, którą jesteś zaciekawiony.

Na ogół na pożyczki z banku mogą także liczyć jedynie te firmy, które:
•    mają porządnie udokumentowane transfery pieniężne,
•    posiadają ugruntowaną pozycję na rynku,
•    wyróżniają się znakomitym zarządzaniem,
•    mają solidny pomysł na interes – z dużym potencjałem.

Pożyczka pozabankowa dla biznesu bez BIK – czym się charakteryzuje?
Jeśli musisz skorzystać z dowolnych biznesowych powodów sumę do 50 000 zł oraz nie zawsze chcesz, żeby pożyczkodawca sprawdzał Cię w BIK – taka odmiana pożyczki bez weryfikacji zdaje się być intuicyjnie najlepszym rozwiązaniem problemu. Ważne do podkreślenia jest to, że w odróżnieniu od kredytów dla korporacji udzielanych przez banki na te pozabankowe mogą liczyć nie tylko przedsiębiorcy o ugruntowanej pozycji, lecz również:

•    osoby potrzebujące rozkręcić interes,
•    firmy bez udokumentowanej działalności,
•    firmy bez zapewnienia zabezpieczeń.

Na dodatek jest to nie tylko interesująca oferta, lecz też nadzwyczaj dopasowana do potrzeb biznesu, uwzględniająca indywidualny charakter wnioskodawcy.

Pożyczki dla firm bez BIK – w jakim miejscu ich szukać?
Z dnia na dzień na rynku pozabankowych zapożyczeń jest dostępnych coraz to więcej alternatyw. Dla przykładu przyjrzymy się bliżej kilku z nich. Pożyczkodawca produktów kredytowych bez BIK, jaki nie jest instytucją finansową to pozabankowa instytucja finansowa, jaka ma niezmiernie intrygującą propozycję dla biznesmenów wypatrujących akcesoryjnych środków na firmę. Prędka wypłata pożyczki po korzystnej akceptacji wniosku to znak rozpoznawczy tej propozycji. Jednakowo jak wysoka akceptowalność i fakt, że cały proces wolno sfinalizować w sieci internetowej. RRSO dla przykładu reprezentatywnego w tym przypadku wynosi przeważnie kilkaset procent

Alternatywnie można także rozważyć faktoring, który cieszy się coraz to większym uznaniem pośród krajowych biznesmenów. Pełny proces i w tym wypadku odbywa się w 100% online oraz jest zarezerwowany dla korporacji od 3 mies. działalności gospodarczej. Jednostka zastrzega sobie także opcję finansowania dla firm z terminem 14 – 90 dni. Jeśli uznasz, że Twoja jednostka gospodarcza ma prawo na tym skorzystać, warto zaznajomić się bliżej oraz z taką finansową możliwością.

By admin